Aplikacja dla taksówkarzy

Aplikacja dla taksówkarzy to praktyczne i elastyczne narzędzie, które pozwala kierowcom oferującym przewozy pasażerskie na znaczące zautomatyzowanie, przyspieszenie i usprawnienie realizacji zamówień. Jej zastosowanie może zmniejszyć koszty związane z utrzymywaniem tradycyjnej centrali taxi, zwiększyć liczbę obsługiwanych dziennie klientów oraz podnieść bezpieczeństwo każdego zlecenia. Tego rodzaju aplikacja powinna być przede wszystkim funkcjonalna, a także łatwa w obsłudze.

Spis treści:
Czym wyróżnia się dobra aplikacja?
Movme Driver
Jaka będzie najlepsza?
Oferty, negocjacje i licytacje
Bezpieczne płatności

Czym wyróżnia się dobra aplikacja dla taksówkarzy?

Aplikacja dla taksówkarzy może znacząco podnieść zarówno wygodę kierowców, jak i poziom zadowolenia klientów z realizacji usług przewozowych. Do najciekawszych rozwiązań tego typu należy nasze narzędzie Movme Driver, które możesz łatwo pobrać ze sklepu Google Play na urządzenia z systemem Android lub App Store na sprzęt marki Apple. Podstawowym założeniem każdego takiego systemu powinno być przede wszystkim usprawnienie odbioru zleceń od klientów. Potencjalny pasażer zawsze oczekuje szybkiego i łatwego kontaktu z firmą taksówkarską, a także błyskawicznego odbioru zgłoszenia oraz bezproblemowego przyjęcia zlecenia. Optymalnym rozwiązaniem będzie zatem system, który pozwoli na jednoczesną obsługę taksówkarzy i pasażerów. Takie możliwości oferuje właśnie nasza aplikacja Movme, która w wersji dla kierowców dostępna jest jako Movme Driver.

Movme Driver

Movme Diver to narzędzie opracowane przez niezależny zespół taksówkarzy, którzy nieustannie dążą do poprawy jakości swoich usług oraz starają się sprostać potrzebom kierowców i pasażerów. Głównym celem tego systemu jest zaspokojenie potrzeb wszystkich użytkowników, aby w czasie realizacji poszczególnych kursów odczuwali zadowolenie i bezpieczeństwo. Każdy kierowca korzystający z naszej aplikacji zyskuje status Partnera, z czym wiąże się wiele praktycznych i wymiernych korzyści. Dołączając do nieustannie rosnącego zespołu niezależnych taksówkarzy, możesz zyskać dużą swobodę w wyborze kursu, elastyczność przy ustalaniu cen oraz wyjątkowo dogodne godziny pracy. Prowizja wynosi zaledwie 5%, a wypłaty realizowane są raz w tygodniu.

Taksówkarz w pracy

Jaka aplikacja dla taksówkarzy na system Android będzie najlepsza?

Aplikacja dla taksówkarzy Movme Driver na system Android to doskonały sposób na zwiększenie dochodów z pracy w taksówce oraz podniesienie poziomu zadowolenia pasażerów. Nasza aplikacja zapewnia łatwy dostęp do zamówień, a zarazem gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich płatności. Partnerzy mogą też liczyć na kompleksową obsługę 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Aby nawiązać z nami współpracę jako kierowca, wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne oraz ją uruchomić, a następnie zarejestrować konto. Warto pamiętać, że nasze narzędzie jest przeznaczone wyłącznie dla osób posiadających ważną licencję na przewóz pasażerów taksówką osobową. Kolejny etap polega na wypełnieniu najważniejszych danych. Aplikacja wymaga weryfikacji numeru telefonu oraz uzupełnienia profilu i informacji o firmie, a także przesłania skanów lub zdjęć niezbędnych dokumentów. Po przeanalizowaniu danych przez nasz zespół konto jest aktywowane.

Oferty, negocjacje i licytacje

Nasza aplikacja działa w bardzo prosty sposób. Po zakończeniu rejestracji i pomyślnej weryfikacji konta, jako taksówkarz możesz od razu przyjmować zlecenia oraz brać udział w licytacjach. Bezpośrednio po otrzymaniu oferty masz możliwość zaakceptowania kwoty zaproponowanej przez klienta bądź też zaproponowania własnej – poprzez jej podwyższenie lub obniżenie. Pasażer może na tym etapie przyjąć lub odrzucić ofertę. W każdym zleceniu zaprezentowane są informacje dotyczące czasu dojazdu do klienta, a także dystansu między początkowym a końcowym adresem. Jeżeli oferta zostanie zatwierdzona przez obie strony, kurs można uznać za rozpoczęty. Po dotarciu do adresu początkowego musisz jedynie powiadomić o tym klienta.

Bezpieczne płatności

W czasie zbliżania się do miejsca docelowego kursu możesz przyjmować kolejne zlecenia, a także podbijać ich cenę. Proces płatności wystarczy aktywować przeciągnięciem paska Slide, dzięki czemu rozpocznie się on automatycznie. W przypadku opłaty kartą klient zostanie od razu obciążony ustaloną kwotą za dany przejazd. Jeżeli z przyczyn niezależnych płatność kartą się nie powiedzie, preferowana metoda płatności automatycznie zmieni się na gotówkową. W takim przypadku musisz jedynie potwierdzić, że została ona finalnie pobrana. Po pomyślnym zakończeniu kursu otrzymujesz jego podsumowanie oraz e-mail z fakturą VAT, a ustalona kwota za przejazd jest automatycznie doliczana do portfela Movme.
Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji, a także do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.